>
0
Мій кошик

Полуторне ліжко

Полуторне ліжко теоретично може вмістити дві людини, але на практиці спати вдвох на ній майже неможливо. А для однієї людини – неймовірно зручний варіант, що дозволяє спати з набагато більшим комфортом. У нас ви можете купити полуторне ліжко підходить під ваш інтер'єр.

Різновиди

В цілому, принципових відмінностей у конструктивному плані ліжок різного типу немає. Відрізняються лише їх розміри та функції. Так, вони бувають:

  1. Каркасні. Містить металевий каркас на ніжках, де розташовуються ламелі, що знаходяться на певній відстані один від одного. Додатково можуть доповнюватися бильцями, спинками та іншими деталями.
  2. З висувними ящиками. Містять додаткові відсіки, де можуть зберігатися різні речі, починаючи від постільної білизні і закінчуючи іншими предметами.
  3. Розкладні. У стандартному вигляді це невелике ліжко, але може розширюватися до полуторного. Не настільки частий вид, оскільки необхідність дещо менше, ніж у двоспальним.
  4. Трансформери. Відмінний елемент мінімалістичного дизайну, який може перетворюватися на інші предмети меблів.
  5. Ліжко-подіум. Цікава модель, без наявності каркаса взагалі, але зате створюється своєрідний подіум, на який кладеться матрац. Стильно виглядає варіант зі сходинками, по яких можна піднятися на ліжко. Цей тип може поєднуватися з іншими – можна усередині подіуму обладнати висувні ящики.

Різновиди визначаються за іншими критеріями. Так, існують ліжка з бортиками, з ортопедичним матрацом, дерев'яне або металеве ліжко. Буває ліжко полуторне дитяча і доросле. Всі вони можуть бути оформлені в різних стилях і бути виготовлені під різній інтер'єр. Існує навіть полуторний диван-ліжко. Дуже цікавий варіант – півтораспальне ліжко з м'яким узголів'ям або з бічної спинкою.

Існує безліч нестандартних видів ліжок. Наприклад, досить привабливо виглядає кругла модель або ж ліжко без ніжок, яке кріпиться на стіні.

Правила експлуатації

Якою б не була ціна ліжка, тривалість її служби залежить повністю від того, як нею користуються. Якщо порушувати правила, то воно втратить частину своїх експлуатаційних характеристик, а то і зовсім стане непридатним для використання. Тому необхідно дотримуватися таких рекомендацій:

  1. Важливо розміщувати ліжко далеко від дверей, але так, щоб поруч не було батареї або обігрівача. Це дозволить позбавити меблі від ризику поломок і отримання ушкоджень.
  2. У денний час ліжко потрібно обов'язково накривати покривалом, а також чистити його деталі від пилу. Власне, накривати теж потрібно саме з цією метою.

Але щоб ці поради допомогли, потрібно придбати якісні полуторні ліжка. У нас ви можете замовити абсолютно будь-який вид ліжка. І незалежно від його типу, ціни та інших характеристик, воно буде служити багато років, якщо його правильно використовувати.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.