0
Мій кошик

Дитячі ліжка за доступними цінами

Дитячі ліжка – дуже важливий елемент інтер'єру, який буває різним. У дитячому віці – це місце, в якому малюк грає і вчиться сидіти, стояти, ходити. Коли дитина підросте, в дитячому ліжечку мама чи тато читають книжки. У підлітковому віці – це частина особистого простору майже дорослої людини. Є безліч видів дитячих ліжок, включаючи двоярусні ліжка та інші.

Різновиди

Якщо ви вирішили купити дитяче ліжечко, то потрібно знати про їх різновиди, які відрізняются не тільки зовні, але і функціоналом:

  1. Ліжечко-трансформер. Тут характерна особливість полягає в можливості різним чином перетворювати зовнішній вигляд. Його можна трансформувати в пеленальний столик або звичайний, якщо мова йде про ліжечка для дітей до 7 років. Є безліч трансформацій, наприклад- дитячий диван-ліжко.
  2. Маятникове ліжечко. Призначене для немовлят. У ряді моделей можна піднімати або опускати дно, а з допомогою з'ємних стінок мама може отримати доступ до немовляти. Деякі моделі також мають комод або пеленальний столик. А найбільш сучасні варіанти обладнані електродвигуном, що дає можливість дистанційно керувати ними.
  3. Дерев'яне ліжко. Це стандартна модель. Часто такі ліжечка обладнуються колесами, щоб вони легко рухалися.
  4. З ящиками. З їх допомогою в ліжку зберігаються різні речі, починаючи від пелюшок, підгузків і закінчуючи іграшками. Особлива перевага такої моделі – економія простору, що особливо актуально для маленьких квартир.
  5. З комодом. Це більш вдосконалений варіант ліжок з ящиками. У цьому випадку комод приєднується до ліжка, що дає можливість зберігати більше речей, і при цьому теж економити простір.
  6. З пеленальним столиком. Якщо у малюка є окрема кімната, то там є можливість поставити і ліжечко, і пеленальний столик. Але оскільки в більшості випадків ліжко ставиться в маминій кімнаті, то стає необхідним економити простір.
  7. Ліжечко з колесиками. Дозволяє легко переміщати її без необхідності розбирати і потім складати конструкцію. Колеса виготовляються з поліуретану або каучуку. Дуже важливо що б модель була обладнана фіксаторами, інакше ліжко буде їздити по кімнаті.
  8. Дитячі двоярусні. Якщо кімната невелика, а дітей кілька, цей тип ліжок буде якраз до речі. Двоповерхові ліжка також є хорошим ігровим простором для малюка.
  9. Дитяче ліжко-горище. Поєднує в собі робочий простір і ліжко на верхньому ярусі. Якщо ви вирішили купити дитяче ліжко для дитини шкільного віку, то це – ідеальний варіант.

Також є нестандартні форми, такі як ліжко-машина, ліжко для хлопчика, ліжко для дівчинки. Як правило, будь -яке дитяче ліжко з бортиком створюється, щоб малюк не випав. Розмір відрізняється в залежності від віку.

Правила експлуатації

Щоб дитяче ліжко служила багато років (це стосується моделей, призначених для дітей старшого віку), необхідно слідувати простим рекомендаціям, таким як тримати меблі подалі від дверей і батереї, а також регулярно доглядати за нею.

Якість наших меблів

Наша меблі виготовляється з якісних матеріалів, так що можете бути впевнені в ній.

Можливість купити

У нас ви можете купити двох'ярусне ліжко або інші ліжка для дітей будь-якого віку, навіть підліткове ліжко.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.