>
0
Мій кошик

Meble PIASKI

MEBLE PIASKI

MEBLE PIASKI - сучасність і функціональність

Fabryka Mebli Piaski це компанія з великим досвідом виробництва коробчастих і м'яких меблів, яка працює в меблевій галузі менше 30 років. Успішно веде виробничо-торговельну діяльність, а її продукція знайшла своїх прихильників як у Польщі, так і в більшості європейських країн.

 

Меблі PIASKI йдуть до серця клієнтів

Історія Меблевої фабрики «Піаски» починається у 1980-х роках. На той час це була лише столярна майстерня з кількома людьми, але широкий інтерес тодішніх клієнтів до пропонованої продукції змусив компанію розвиватися дуже динамічно. Цей процес ще триває – виробництво меблів адаптується до мінливих тенденцій та вимог покупців. Пропоновані меблі характеризуються насамперед універсальністю, тому пропозиція торгової марки Meble Piaski припадає до серця покупців.

 

Меблями PIASKI можна облаштувати кожен дім

Широкий асортимент продукції Fabryka Mebli Piaski дозволяє обставити будь-яке приміщення сучасно та функціонально. Широкий асортимент оригінальних дизайнів для вітальні, спальні, гардеробу чи дитячої кімнати – це геніальні рішення, які істотно полегшать і підвищать комфорт життя навіть найвибагливіших користувачів. Дизайнери бренду, створюючи новинки, черпають натхнення з сучасних тенденцій, поєднуючи їх з інноваційним дизайном і широкою колірною гамою. З іншого боку, цікаве оформлення виробів Fabryka Mebli Piaski може стати підказкою, як організувати свій простір.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.