>
0
Мій кошик

Крісла реклайнери

Сучасна і високотехнологічна категорія меблів, яку було спеціально розроблено для повноцінного відпочинку – це зручні крісла реклайнери. Примітно, що перший прототип такого крісла був розроблений ще в середині минулого століття, але справжню популярність такі меблі придбали тільки сьогодні.

Якщо ви бажаєте купити по-справжньому якісне крісло реклайнер, яке б стало улюбленим місцем відпочинку вдома, рекомендуємо зробити свій вибір на користь нашої компанії. Наші майстри раді запропонувати вам продукцію найвищої якості виконання, а ціна обов'язково порадує своєю доступністю.

Крісло реклайнер - що це?

Для того, щоб зрозуміти, що саме представляє з себе крісло реклайнер, досить порівняти його зі звичайними кріслами:

  • Такі крісла можуть відрізнятися дуже складною механізованою конструкцією, управління якою буде здійснюватися за допомогою пульта, механічних важелів або дистанційного пульта;
  • Користувач може самостійно змінити положення спинки, при цьому кут настільки великий, що крісло можна перетворити буквально в зручне ліжко;
  • Такі крісла додатково оснащуються підставками для ніг;
  • Зручне реклайнер крісло може поєднувати в собі робоче крісло і місце для повноцінного відпочинку;
  • Більш дорогі моделі мають вбудовані функції масажу, що дозволяє максимально розслабитися і швидко прийти в норму після важкого робочого дня;
  • Форма сидіння і спинки максимально підкреслює анатомічні вигини тіла людини, завдяки чому на такому кріслі буде зручно завжди. До того ж, ця особливість позитивним чином впливає на хребет, особливо якщо знаходитися в кріслі протягом тривалого часу. З реклайнером можна буде забути про болі в спині і всьому тілі.

Як працює розумне крісло?

Тип механізму, який вбудований в крісло, безпосередньо впливає на принцип роботи таких меблів. Найпростіша конструкція - механічна. Якщо крісло з електроприводом, то суть його роботи буде складнішою, але користувачеві не обов'язково про це знати, адже за допомогою сенсорного екрану або дистанційного пульта він зможе швидко задати потрібний режим роботи.

Сучасні «розумні» крісла користуються популярністю і серед фахівців в області краси і здоров'я. Особливу популярність вони знайшли в кабінетах для нарощування вій. Так як клієнту доводиться довго перебувати в одному положенні, майстер з нарощування повинен подбати про його зручність. Крісла реклайнери дозволяють легко вирішити це завдання. Вибираючи «розумне» крісло для салону краси, вагатися що від клієнтів просто не буде відбою, точно не доведеться.

Де купити?

Якщо ви бажаєте крісло реклайнер купити, рекомендуємо звернутися в нашу компанію. У нас тільки найкраща продукція від виробника, яка порадує надійністю, високою якістю і функціональністю. Вибираючи шкіряне «розумне» крісло, ви зможете зберегти привабливий зовнішній вигляд придбаного виробу на довгі роки.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.