>
0
Мій кошик

Ламелі для ліжка

Якісний і міцний ламелевий каркас є запорукою здорового сну і зручності ліжка. Підібрати за розміром і купити якісні ламелі недорого в нашому інтернет-магазині.

Для чого використовують ламелі.

Сучасні ліжка складаються з ортопедичних підстав, виконаних з різних матеріалів, і набору ламелей, на які укладають матрац. Якраз цей елемент конструкції ліжка забезпечує комфортний і безпечний сон. Ці дерев'яні планки - важлива частина конструкції будь-якого ліжка, виконують їх переважно з дерева. Також ламелі називають латофлексами. Ці пластини виконані в дугоподібній формі, яка забезпечує амортизацію при впливі, і знижує навантаження на матрац. Неможливо переоцінити користь ламелей в профілактиці грибка і псування матраца, бо конструкція такого дерев'яного каркаса ліжка сприяє відмінній вентиляції спального місця.

Як вибрати ламелевий каркас

Щоб вдало підібрати ламелі для ліжка, важливо розібратися в нюансах даної продукції. Основна відмінність ламелей полягає в їх ширині:

  1. вузькі (5-8 сантиметрів). Найчастіше такі ламелі в ліжку розташовані у вигляді двох рядів – по одному ряду на одне спальне місце.
  2. широкі ламелі (9-10 сантиметрів). Ці рейки довші за вузькі і розташовуються в один ряд, найчастіше в півтораспальному або односпальному ліжку. Широкі ламелі найкраще застосовувати з матрацами, які мають незалежні пружинні блоки.

Важливо знати, що ламелі відрізняються не тільки шириною. Є й інші параметри:

  • Довжина рейок залежить від ширини ліжка, але зазвичай одна ламель виготовляється в розмірі не більше метра.
  • Товщина. Найбільш підходяща товщина пластини варіюється в межах від 0,09 до 0,1 сантиметра.
  • Ширина зазору між рейками розраховується виходячи з кількості ламелей. Для великого ліжка орієнтовно знадобиться 24-30 штук. Для односпального або півтораспального ліжка - близько 15 штук.
  • Матеріал виготовлення найчастіше дерево, дуб, береза, бук та інші породи.

Латофлекси, зроблені з дерева, переймають пружність і еластичність матеріалу. Береза служить найбільш економним варіантом на відміну від бука, що є дуже міцним, довговічним і більш дорогим матеріалом. Вибір основи, виходячи з цих параметрів, дозволить максимально комфортно відпочивати на ліжку.

Правила монтажу ламелей.

Для тривалої експлуатації основи потрібно знати, як встановлюються ламелі в ліжко. В даному випадку ми пропонуємо до використання кілька видів кріплень для ламелей. Спеціальні пристосування кріпляться до кожної планки з двох сторін і забезпечують установку ламелей в раму:

  • Каучукові
  • Поліпропіленові
  • Пластикові.

Тримачі подібні за властивостями, але важливо відзначити, що найкраще справляються із запобіганням скрипу ліжка саме каучукові. При установці латофлексів на кожен з них надівається кріплення, яке згодом входить в гніздо, розташоване в рамі ліжка. Щоб замінити ламель, досить злегка вигнути її наверх, щоб кріплення випустило її зі свого гнізда.

Про якість наших ламелей

Ми виробляємо продукцію за сучасними технологіями, враховуючи досвід минулих поколінь, і модифікуємо його під сучасні реалії. На нашому сайті ви можете вибрати відповідні за розміром ламелі, і купити недорого продукцію нашого виробництва без націнок.

Наша компанія займається не тільки продажом меблів, але і виробництвом під замовлення. Звертаючись до нас, ви отримаєте якісний сервіс, індивідуальний підхід і гарантію на якість продукції.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.