>
0
Мій кошик

Дитяче крісло

Ера комп'ютерних технологій заполонила всі сфери суспільства. Сучасні діти не уявляють своє життя без комп'ютера, і проводять за ним чимало годин. За його допомогою дитина вивчає уроки, грає в ігри, розвивається. Далеко не всі батьки звертають увагу на такий важливий аксесуар, як дитяче крісло для комп'ютера. Варто враховувати, що неправильно вибраний стілець може згубно позначитися на здоров'ї організму, що росте. Тому дитячі крісла для комп'ютера є незамінним елементом при організації робочого простору дитини.

Види дитячих крісел

Дуже важливо, щоб крісло було якісним і подобалося самій дитині. Залежно від віку розрізняють три основних категорії  стільців:

  • Для дітей молодшого шкільного віку. В цей час дитина адаптується до навчального процесу. Щоб не відбити бажання вчитися, необхідно надати комфортні умови для виконання домашніх завдань. Крісла для найменших учнів здатні забезпечити максимальну зручність, і виконані в мультяшній формі.
  • Для дітей від 8 до 12 років. В цьому віці слід подбати про придбання більш високого крісла. Дитина підростає, і мультяшні герої поступово перестають його цікавити.
  • Для дітей старше 12 років. Дана категорія крісел максимально схожа на дорослі, але з урахуванням індивідуальних вікових особливостей. У дитини продовжує розвиватися постава, і конструкція даних стільців розрахована на це.

Переваги

Як правило, після тривалого сидіння за столом, діти починають шукати більш зручне положення. При цьому втрачається контроль за поставою. Щоб запобігти порушенню постави, фахівці рекомендують використовувати відповідні крісла. Сучасне дитяче крісло м'яке, володіє всіма необхідними регулюваннями і підтримкою. Головні переваги:

  • Анатомічна підтримка спини в правильному положенні.
  • Регулювання по висоті дозволяє зберегти зір.
  • Поліпшується кровообіг.
  • Запобігає втомі при тривалому перебуванні за комп'ютером.
  • Використовуються виключно безпечні і гіпоалергенні матеріали.
  • Надійна конструкція виконана з якісного металу.
  • Гарний дизайн впишеться в інтер'єр дитячої кімнати.

Потрібно купити дитяче комп'ютерне крісло в Харкові? У нашому каталозі зібрані якісні крісла для дітей всіх віків. Пропонуємо широкий асортимент крісел за доступною ціною.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.