>
0
Мій кошик

Двоспальні ліжка

Двоспальне дерев'яне ліжко - один з найважливіших елементів в інтер'єрі будинку, де є сімейна пара. На нашому сайті можна вибрати будь-які двоспальні ліжка, різні за конструкцією і функціоналом.

Різновиди двоспальних ліжок

У всій різноманітності двомісних ліжок можна виділити наступні типи:

  1. Каркасне. Являє собою простий каркас, який містить ламелі, на підлогу встановлюється за допомогою ніжок. Не містить такі елементи як бильця, узголів'я і підніжжя, а також додаткові елементи у вигляді шухляд для речей. До його характерних переваг можна віднести добру вентиляцію матраца і можливість регулювати висоту, оскільки більшість ніжок в таких моделях мають телескопічну конструкцію.
  2. Двомісне ліжко з посиленим каркасом. В цьому випадку ламелі розташовуються на відстані 4,5 і 3,5 см одна від одної, щоб не допустити непотрібних прогинів. Такі моделі призначені для використання в разі, коли вага перевищує 100 кг. Ця конструктивна особливість дозволяє збільшити кількість ламелей в два рази, що дає можливість витримати людину з великою вагою. Також там є регулятор жорсткості, розташований по центру.
  3. З висувними шухлядами. Повноцінне двоспальне ліжко, в якому є розташовані внизу скрині. Їх можна використовуватися як для білизни, так і для зберігання якихось речей. Такі ліжка можна розділити за кількістю шухляд. Вони розташовуються з однієї або декількох сторін. Відрізняється і механізм викочування, яке має ліжко двоспальне з ящиками.
  4. Двоспальне ліжко з підйомним механізмом. Для такого ліжка характерне розташування ніші для білизни безпосередньо всередині. Площа відсіку в цьому випадку особливо велика. Якщо ви вирішили купити ліжко двоспальне з підйомним механізмом, це дасть додаткові переваги в економії простору, адже немає необхідності купувати додаткові тумбу або комод.
  5. Трансформер. Таке ліжко може перетворюватися в шафу, стіл або диван.
  6. Ліжко-горище встановлюється на невеликому підвищенні. Під ним розташована робоча зона. Дуже зручне рішення, якщо кімната маленька.
  7. Двоспальне двоярусне. Як правило, призначене для економії простору в кімнаті, де живе більше однієї дитини.

Виробники використовують різні матеріали для виготовлення ліжок, буде це ліжко дерев'яне або металеве – вирішувати покупцеві. Також ліжко може мати в комплекті матрац.

Особливості експлуатації та догляду

Правила експлуатації ліжок не такі вже суворі, проте їх слід дотримуватися, щоб ліжко служило максимально довго. Досить не встановлювати ліжко біля батареї, обігрівача та інших опалювальних приладів. Щоб виключити ризик пошкодження меблів, ліжко потрібно розташовувати далеко від дверей. Потрібно регулярно очищати видимі частини підйомних механізмів, а дерев'яні нелаковані поверхні обробляти зрідка антисептиком.

Наша продукція

Незалежно від того, модель якого типу ви хочете вибрати, у нас ви зможете придбати ліжка найкращої якості. Ми виробляємо ліжка з натурального дерева, що є гарантією безпеки, а ціна завжди актуальна. Велике ліжко, куплене у нас, буде радувати протягом тривалого часу.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.