>
0
Мій кошик

Ліжка

Безумовно, ліжко може вважатися улюбленим місцем відпочинку, а також головним предметом інтер'єру спальні. До вибору потрібно ставитися відповідально. Але як зробити правильний вибір, якщо на ринку великий асортимент? Ми допоможемо це зробити. Для наших ліжок характерна висока якість і надійність. Якщо Вам потрібно терміново купити ліжко кращої якості, звертайтеся до нас.

Різновиди ліжок

В цілому, виділяють три основних види ліжок. Односпальні моделі часто позиціонуються, як підліткові, особливо в країнах пострадянського простору. Стандартні розміри – 200-210 на 90-100 см. Ліжко для підлітка буває з довжиною 190 см, а шириною – 99 см.

Другий тип – півтораспальне ліжко, в інших країнах нерідко називають двоспальне. На них може поміститися двоє людей, але спати разом важко. Стандартна ширина – 160 см.

І нарешті, двоспальне ліжко має розміри 180-200 см завширшки. Рівно в два рази ширше. Популярна назва таких ліжок – королівські.

По конструктивним особливостям ліжка можуть відрізнятися. Так, вони можуть бути на ніжках або без ніжок. Комплектація також може різнитися. Вони можуть поставлятися з ортопедичним матрацом, з матрацом звичайного типу або взагалі без нього. Ліжко може бути зі спинкою або без нього.

Відрізнятися ліжка можуть за наявності додаткових функцій:

  1. З бортиками. Ліжка цього типу захищають від падіння, з одного боку, а також особливим чином підкреслюють інтер'єр.
  2. З ящиками. Популярний варіант ліжка, який дозволяє заощадити дорогоцінний простір в будинку. Внизу цього предмета меблів розташовуються ящики, в яких можна зберігати різноманітні предмети.
  3. З підйомним механізмом. Варіант, що дозволяє зберігати речі всередині ліжка. Дозволяє вмістити ще більше речей.
  4. Розкладні. У зібраному стані така модель займає небагато місця і служить односпальним. Але якщо її розкласти, вона виконує функцію двоспальним.
  5. Дитячі ліжка. Мають високі бортики, які не дозволяють маляті випасти. Сюди ж входять двоярусні ліжка, ліжко-машина та інші ліжка для дітей.

За матеріалом може бути ліжко дерев'яне або металеве.

Особливості експлуатації та догляду

Який би не був вдалим вибір ліжка, його термін служби залежить багато в чому від того, як з ним поводяться. Якщо виконувати всі правила, можна домогтися того, щоб воно служило дуже довго. Правил експлуатації небагато, але вони дуже важливі:

  • Насамперед, ліжко повинне знаходитися в тій частині кімнати, яка розташовується в максимальній віддаленості від входу в спальню. Таким чином можна забезпечити її максимальну захищеність від механічних ушкоджень.
  • Крім цього, не можна розміщувати ліжко поруч з батареєю, обігрівачем або будь-яким іншим предметом.
  • Час від часу потрібно використовувати пилосос, щоб чистити різні конструктивні елементи ліжка і ями. Крім цього, його бажано накривати покривалом, щоб не допустити потрапляння туди зайвого пилу.

Якість меблів

Вся наша меблі виготовляється тільки з якісних матеріалів. Тому якщо за нею ще і правильно стежити, можна домогтися ще довгого використання.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.