>
0
Мій кошик

Купити офісне крісло в Києві та з доставкою по Україні

Існує безліч критеріїв хорошого офісного крісла. І який же вибрати, щоб задоволені залишилися всі? І чи правда, що неможливо купити крісло офісне недороге? На які критерії потрібно орієнтуватися?

Різновиди офісних крісел

Є неофіційний поділ офісних крісел для керівника, персоналу і відвідувачів. Відразу спадає на думку думка, що начальник повинен сидіти на розкішному стільці, майже троні, а співробітники – просто на комфортних сидіннях.

Кріслу для відвідувачів потрібно приділити особливу увагу. Це одна з найважливіших точок контакту. Особливо, якщо доводиться довго сидіти і чекати (в банку та інших місцях). Це може як додати прибутку компанії, так і прибрати її.

Крісла діляться на два типи:

  1. Сітчастий. Як правило, тут крісло має оббивку з сітки на спинці. А саме сидіння має шкіряну оббивку. Можливо і продовження сітчастої тканини.
  2. Класичний. В цьому випадку крісло виготовляється з одного матеріалу. Дорожчі робляться з натуральної шкіри, дешеві – зі шкірозамінника.

Характерна особливість будь-якого крісла для керівників-наявність високої спинки, комфорт і презентабельність.

Особливості експлуатації та догляду

Навіть якщо крісло коштує недорого, воно може прослужити багато років, якщо дотримуватися правил догляду за ним:

  1. Якщо крісло переноситься в інше приміщення, то його можна брати тільки за низ сидіння.
  2. Треба постійно перевіряти, наскільки надійно кріпляться деталі крісла один до одного.
  3. Не можна розгойдуватися в кріслі, якщо це не передбачено його конструктивними особливостями.
  4. Шкіряне офісне крісло досить очищати за допомогою вологої ганчірочки. Не можна використовувати фен для висихання.
  5. Оббивку зі штучної шкіри необхідно оберігати від попадання прямих сонячних променів.
  6. Рекомендується довіряти збірку тільки фахівцям.
  7. Під час перевезення крісла його потрібно ретельно упакувати, щоб запобігти появі подряпин і потертостей.

Незалежно від того, для кого потрібно купити офісне крісло – керівника, співробітників або відвідувачів, для всієї нашої продукції характерна висока якість. Причому ціни-дуже приємні. Якщо ви хочете купити офісне крісло (Україна), то наш інтернет-магазин – це краще рішення, оскільки ми виготовляємо продукцію, відповідну найсучаснішим стандартам якості.

Офісні крісла (Харків, в Києві, Дніпропетровську та інших містах) відповідають всім необхідним критеріям якості і будуть ідеально сприяти продуктивності керівництва і співробітників, а також вразять ваших клієнтів настільки, що ті не захочуть йти. У нас такий широкий вибір якісної продукції, що питання, як вибрати офісне крісло навіть не стоятиме. Ви точно знайдете те, що підходить саме вам, незалежно від вашого міста – Дніпропетровськ, Київ або інше місто України.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.