0
Мій кошик

Покривала вовняні

В сучасному ритмі життя людина хоче усамітнитися від повсякденної суєти і шуму. Що може бути краще, ніж вихідний вечір з близькою людиною в заміському будинку? Свіже повітря, ароматний чай, і теплі пледи на колінах. Ковдри з натуральної вовни користувалися величезним попитом у всі часи. Вони відрізняються вишуканим зовнішнім виглядом і якістю. Натуральні матеріали підтримують комфортну температуру, здатні запобігти потраплянню в організм бактеріальних і вірусних інфекцій.

Різновиди

Класичні покривала вовняні виробляли з вовни вівці. Ними користувалося місцеве населення шотландських гір. Цей елемент давно славилося позитивними властивостями. На сьогоднішній день виготовляються натуральні покривала таких видів:

  • Овеча шерсть – найбільш популярна різновид, що містить в собі всі властивості натуральних пледів. Такі покривала повністю екологічні, мають високий рівень терморегуляції, пропускають достатню кількість повітря, відштовхують бруд. Крім того, вони володіють цілющими властивостями. Це найдоступніший варіант пледів, які можна купити недорого. Ціна пледа залежить від раціону і породи тварини, кліматичних умов, способів обробки.
  • Верблюжа шерсть – добувається у верблюдів породи Бактриана методом вичісування. Таке покривало відрізняється невеликою вагою, високою еластичністю і міцністю. Воно відмінно зігріває, а також поглинають і випаровують вологу. Ефект сухого тепла надає позитивний вплив на організм людини.
  • Альпаки – це різновид лами, вирощуваної у високогір'ї низки країн Південної Америки. Пледи з такої вовни мають більш високу вартість. Це пов'язано з особливостями збору вовни – її кількість на рік обмежено. Таким пледам властива природна гладкість і м'якість, вони не схильні до кошлатання та немнуться. Також, варто відзначити, високий діапазон природних забарвлень (більше 20), легкість і відсутність алергічних реакцій.
  • Мохер – вовна кіз породи ангора. Кілька століть тому, вони проживали на території сучасної Туреччини. Певний час діяла заборона на експорт вовни, і породи тварин на інші території. З другої половини 19 століття, їх почали вивозити на інші континенти. Зокрема, ці породи найбільш прижилися у сприятливих для них регіонах Південної та Північної Америки. Дані покривала вовняні мають розкішної м'якістю, пухнасті і теплі.
  • Ангора – вовна ангорських кроликів, що виникла внаслідок заборони вивозу ангорських кіз з Туреччини. На сьогоднішній день в пледах використовується тільки пряжка з ангорської вовни.
  • Кашемір – це тонкий пух кашемірової кози. Його видобувають шляхом вичісування один раз на рік, під час линьки. Це один з найбільш благородних і дорогих матеріалів для виготовлення пледів.

Якість товарів

Переваги покупки пледів з натуральної вовни в нашому магазині:

  • Широкий асортимент продукції.
  • Різноманітність дизайнів і стилів.
  • Висока якість.
  • Демократичні ціни.

Оформити замовлення

У нас можна придбати плед в кілька кліків. Зручний каталог дозволить підібрати найбільш підходящі пледи з натуральних матеріалів. Впевнені, що дане придбання подарує Вам гарний настрій і тепло в прохолодні вечори.

Немає товарів

Вгору