0
Мій кошик

Дивани офісні

Офіс завжди вимагає від працівників високої концентрації і зібраності. Однак стрес бере своє, і вже через кілька годин співробітники можуть серйозно уповільнити темпи своєї роботи. Що в такому випадку їм потрібно? Хороший відпочинок. Варіантів організації затишного містечка багато, але насамперед ми рекомендуємо купити офісний диван в нашому магазині за доступною ціною.

Основні різновиди

Диван для офісу - важлива річ, тому виробники намагаються зробити його експлуатацію найбільш комфортною. Це було б неможливо без розробки нових моделей, які можуть підійти під індивідуальні запити будь-якого клієнта. Так, дивани офісні можна розділити на три основні групи:

  1. Стаціонарний. Розміри таких моделей фіксовані, вони не змінюють своєї форми. Зазвичай встановлюються по лінії стіни. За формою такі дивани можуть бути прямими і кутовими. Перші розміщуються в малих офісах і мають не так багато місць для посадки. Другі вимагають більшого простору, ставляться на розі. Обидві моделі можуть мати розкладний механізм.
  2. Модульний. Такі дивани складаються з декількох структурних елементів-модулів, які при бажанні господаря можуть збиратися, утворюючи єдину конструкцію, або від'єднуватися. Ці моделі досить компактні, тому легко піддаються перенесенню і транспортуванню.
  3. Острівний. Часто використовуються для організації зон відпочинку. Цей тип дивана, на відміну від стаціонарних моделей, прийнято розміщувати подалі від стін. Варіантів острівних меблів досить багато: такі моделі можуть бути круглими, овальними, прямокутними або напівкруглими. Кількість сидячих місць може варіюватися від двох до шести, зазвичай вони дуже м'які. Прекрасно підходять для установки в сучасному офісі.

Кожна модель підходить для різних ситуацій. Якийсь диван гідний установки в офісі начальника, інший – краще залишити підлеглим. Якість нашої продукції залишається на належному рівні і задовольнить будь-якого клієнта.

Види матеріалу і догляд за ними

Якщо людина хоче купити диван в офіс, треба звернути увагу не тільки на тип конструкції, але і на матеріал оббивки виробу. Основні варіанти залишаються незмінними вже протягом багатьох років:

  • Моделі зі шкіри вважаються ознакою багатства і розкоші. Однак такі моделі не дуже підходять для установки в кімнаті відпочинку. Куди краще цей красень буде виглядати в залі очікування або перед входом в кабінет начальника.
  • Екошкіра. Недорогий варіант для тих, хто хоче злегка заощадити на покупці або має упередження щодо використання натуральної шкіри. Подібні моделі практично не відрізняються від шкіряних виробів, вони можуть мати таку ж форму і конструкцію.
  • Тканинна оббивка. Прогресивний варіант, який відмінно впишеться в офіс молодої компанії. Завдяки використанню фарбованої бавовни і синтетичних матеріалів, такі дивани можуть мати найнесподіваніший і сміливий вигляд.

Серед всіх офісних меблів дивани вимагають найбільш делікатного догляду. Їх варто розміщувати подалі від джерел високої температури. Краще, щоб на обшивку взагалі не потрапляли прямі сонячні промені. Очищення поверхні проводиться без використання вибілюючих засобів.

Всі моделі, представлені в асортименті, виконані з якісних матеріалів. Йдеться не тільки про обшивку, окремої згадки заслуговує корпус, споруджений з надійних порід деревини. Замовити будь-яку вподобану модель ви можете прямо на нашому сайті. Досить визначитися з варіантом офісного дивана і оформити покупку.

Немає товарів

Вгору