0
Мій кошик

Пледи

Плед-незамінний атрибут домашнього затишку. Без нього неможливо уявити відпочинок холодними зимовими вечорами. Це легка, але в той же час дуже тепла річ. Сьогодні пледи застосовують як покривало на диван або крісло; в якості накидки або ковдри на ліжко.

Історія цього Текстилю бере свій початок в Шотландії. Багато століть тому, жителі гірської місцевості використовували пледи як елемент верхнього одягу. Перші пледи виготовляли виключно з овечої вовни. Кожна сім'я мала власний малюнок на пледі, за яким можна було легко визначити належність людини до певного клану. Дані накидки надійно зігрівали в горах, і служили хорошим захистом від холоду під час сну. Їх оцінили в усьому світі, і зараз цей елемент є одним із затребуваних аксесуарів для дому.

Різновид

На сьогоднішній день на ринку представлений великий асортимент пледів. Купити покривало на ліжко можна з різних волокон, і з великою кількістю унікальних дизайнів. Насамперед, купуючи плед, люди звертають увагу на матеріал. У більшості випадків вибір залежить від призначення майбутньої покупки і смаків покупця. За застосовуваним матеріалом, покривала поділяють на три категорії:

  • До натуральних виробів відносять вовняні покривала (наприклад, з мериноса), бавовняні, бамбукові. Головними перевагами такого вибору буде дихаючи властивості, а також високі показники відведення вологи. У деяких випадках, натуральні пледи вимагають особливого догляду, і можуть викликати алергічні реакції.
  • Синтетичні пледи-флісові, поліестровий (мікрофібра) та інші. На відміну від натуральних матеріалів, синтетика не вимагає додаткового догляду, і добре переноситься людьми з алергією. Варто відзначити, що такі пледи дуже міцні, але мають більш скромні дихаючі властивості.
  • Комбіновані пледи виробляються із застосуванням декількох матеріалів, в певному процентному співвідношенні. Найчастіше змішують бавовна або шерсть з іншими штучними або натуральними волокнами. До переваг таких пледів можна віднести вдале співвідношення властивостей декількох матеріалів.

Крім матеріалу виробництва, пледи розрізняються за призначенням:

  • Для дому. Підбираючи покривало на ліжко, диван або крісло слід заздалегідь це враховувати. Приємний на дотик пухнастий плед-це втілення затишку і тепла. В даному випадку головними якостями буде краса, комфорт, і м'якість.
  • Для подорожей. Дорожній плед - це практичний виріб, який призначений дарувати домашній затишок в подорожах. Такі покривала виготовляють з міцних матеріалів, які відштовхують пил і добре очищаються.
  • Для природи. При походах на природу, покривало є одним з важливих елементів. Воно повинно бути легким, міцним і теплим.
  • Дитячий. Безпека і комфорт – основні вимоги до дитячих пледів. Ними можна не тільки ховатися, але і стелити на підлогу для ігор. Такі покривала виготовляються з екологічно безпечних матеріалів, мають Барвистий дизайн. Для малюків відмінно підійде в'язаний плед на ліжко. Такий варіант здатний пропускати повітря, має приємну структуру, і виконаний з безпечних волокон.

Особливості догляду та експлуатації

Процедура очищення та експлуатації виробів залежить від матеріалу виробництва. Для натуральних пледів слід використовувати більш щадні методи прання. Синтетичні волокна більш стійкі, і можуть очищатися стандартними методами.

Замовити плед

У нас представлений широкий асортимент якісних пледів за демократичними цінами. Впевнені, що покупка подарує Вам приємні емоції і тепло.

Вгору